خرید پستی دستگاه خوشبو کننده هوای FUMAKI | خرید پستی | خرید پستی ارزان
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

دستگاه خوشبو کننده هوای اتوماتیک

خانه شاپ

همه ما علاقه داریم که در محیطی با فضا و بوی مطبوع زندگی کنیم اما امروزه با توجه به کم شدن متراژ منازل و اندک بودن فاصله آشپزخانه و سرویس بهداشتی با محیط زندگی ، خوشبو نگه داشتن فضای منزل به امری بدیهی تبدیل شده است.

در کنار روش هایی مثل روشن کردن عود که ممکن است برای تمامی افراد مناسب نباشد و موجب حساسیت های مختلف شود ، اسپری های خوشبو کننده هوا یکی از بهترین راهکارها برای این مشکل است. اما در عصر مدرن امروز ، استفاده دستی از این لوازم بسیار پیش پا افتاده به نظر می آید و ممکن است نتیجه مناسبی نداشته باشد.

دستگاه خوشبو کننده هوا که به آن میپردازیم ، به صورت کاملا خودکار این کار را برای ما بسیار آسان میکند. این محصول دارای سنسور حساس به نور می باشد و همچنین با قابلیت دادن برنامه زمانی ، تمامی لحظات شبانه روز محل مد نظر شما را بدون وقفه خوشبو نگه میدارد.

این دستگاه که دارای ابعاد 20 در 8 سانتیمتر است ، از بهترین نوع پلاستیک فشرده در جنس بدنه برخوردار است. انرژی خود را از دو باتری قلمی میگیرد که با توجه به کم مصرف بودن با هر بار تعویض باتری مدت زمان زیادی کار خواهد کرد و قابل تنظیم برای استفاده از اسپری های خوشبو کننده با هر ابعادی می باشد. همچنین همانطور که پیش تر گفتیم سنسور حساس به نور و همینطور قابلیت تنظیم زمان بندی دارد و بر روی آن دکمه پاور هم تعبیه شده است. این محصول قابلیت استفاده رومیزی و دیواری را دارد.

 قیمت این محصول 150000 تومان