خرید پستی سبد رخت توری | خرید پستی | خرید پستی ارزان
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

سبد رخت توری

بهترین راه حل برای جمع آوری لباس ها برای شستشو یا برای جمع آوری زمانیکه پس از شستوشو خشک می شوند استفاده از سبد رخت است. با کمک این سبد می ‌توانیم لباس‌ های کثیف را جمع کنیم و پس از چند روز بشوییم یا در لباسشویی و مینی واش قرار دهیم. با کمک سبد رخت دیگر لباس ‌ها روی زمین پخش نمی ‌شوند و محیط منزل بیهوده شلوغ نمی‌ شود. اما نکته مهم این است که باید سبد رخت را با توجه به شرایط محیط و همچنین نیاز خود خریداری کنید.در ادامه نکاتی را راجب سبد رخ توری بررسی می کنیم. 

•شکل: اگر به شکل سبد توجه نکنید، ممکن است نتوانید از فضای در دسترس به نحو مطلوبی بهره ببرید. •جنس و رنگ: سبد رخت در جنس‌ های متفاوتی تولید می ‌شود که هر یک رنگ‌ مختلفی نیز دارند. اگر به دنبال یک کالای متفاوت هستید می‌ توانید از سبدهای توری استفاده کنید که تنوع رنگ آن ‌ها به میزان قابل‌ قبولی بالاست و همچنین با جنس نرمی که دارد با قرار گیری لباس درون آن کش می آید و مقادیر زیادی از لباس هارا در خود جای میدهد. •طراحی: این سبد با شکل خلاقانه و در انواع رنگ تولید و عرضه شده است. هنگام استفاده از سبد های توری می ‌توان به راحتی تعادل را در حالت ایستاده حفظ کرد مثل سبد های توری ارائه شده .به دستگیره‌ های سبد نیز دقت کنید. دستگیره ‌ها نباید دست ‌تان را اذیت یا خسته کنند. همچنین مقاومت دستگیره نیز مهم است. •تهویه: تهویه یکی از اصلی ‌ترین فاکتور های سبد رخت است. منظور از تهویه سوراخ ‌های روی سطح بدنه سبد است که موجب رفت ‌و آمد جریان هوا می ‌شود. به این ترتیب زمانی که لباس‌ های مرطوب را داخل سبد قرار می ‌دهید، بوی ماندگی نخواهند گرفت و عمل خشک شدن نیز سریع صورت می ‌گیرد. بنابراین این سبد بهترین گزینه برای جمع آوری لباس های خیس،مرطوب و خشک می باشد.

 سبد لباسیی فنری توری مدل جمع شونده مناسب جای دادن لباس کودک و حتی نظم دادن اسباب بازی کودک میباشد. جنس محصول توری بافته شده ماشینی از جنس پلاستیک میباشد و دارای دستگیره های بسیار نرم و تهویه فوق العاده میباشد.اسکلت اصلی این سبد از فنر فلزی قابل جمع شونده است.(سایز جمع شده 18x18 سانتی متر) این سبد توری دارای دو دسته و همچنین یک جیب کناری برای استفاده وسایل ریز و برای جمع کردن سبد و قرار دادنش داخل جیب میباشد. ابعاد این سبد نیز 30x30x26 سانتی متر می باشد.نکته اصلی اینکه نباید با ظرفیت پر و سنگین سبد را زیاد جابجا کرد و اینکه از جا دادان اشیاء نوک تیز و برنده داخل سبد خودداری شود. با خرید این محصول به راحتی میتوانید یک سبد رخت مناسب و استاندارد و زیبا درخانه خود داشته باشید.بهترین گزینه برای جا دادن وسایلتان با حداقل استفاده از فضا و وزن مناسب جهت آسان کردن حمل و نقل سبد.

 

قیمت این محصول56 تومان