خرید پستی دستگاه خمیر دندان spadana | خرید پستی | خرید پستی ارزان
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

دستگاه خمیر دندان spadana

حتما برای همه ما پیش اومده که موقع مسواک زدن با مشکلات متعددی که برای خمیردندون پیش میاد سروکار داریم. مشکلاتی از قبیل کم و زیاد شدن میزان خمیردندون،فشار دادن زیاد تیوب خمیردندان و... با دستگاه اتوماتیک خمیر دندان تمامی این مشکلات به ظاهر ناچیز اما وقت گیر تمام می شوند و شما در کوتاه ترین زمان و راحتترین حالت ممکن فرایند مسواک زدن رو تکمیل میکنید.

این دستگاه اتوماتیک خمیر دندان همراه یک جامسواکی می باشد که خود یک پک کامل است و شمارا از هرچیزی بی نیاز میکند و قطعا داشتن این پک برای هرخانواده ای ضروری است. دستگاه اتوماتیک خمیردندان و جامسواکی به راحتی برروی هر قسمتی از دیوار نصب میشوند و از این بابت هیچ نگرانی ای نداشته باشید. شکل ظاهری شیک این پک خود باعث بهتر دیده شدن دکوراسیون سرویس بهداشتی میشود.

این دستگاه کاملا اتوماتیک است و بدون نیاز به برق و باتری کار میکند و فقط کافی است دکمه آن را فشار دهیدتا مقدار کافی خمیردندان روی مسواک شما قرار گیردو نکته حائز اهمیت این است که تمامی سایز های تیوب در مخزن این دستگاه جای میگیرد. جامسواکی نیز برای ۵عدد مسواک جا دارد. از دیگر کاربردهای این جامسواکی: •جلوگیری از نشستن حشرات بر روی مسواک •جلوگیری از تماس مسواک ها باهم •ایزوله کردن مسواک از محیط سرویس بهداشتی میباشد. ابعاد بسته‌بندی:7×12×25 سانتی‌متر وزن بسته‌بندی: 303 گرم شما میتوانید با خرید این پک علاوه بر اسوده خاطر بودن از بهداشت فردی خود،دکوراسیونی شیک را در سرویس بهداشتی ایجاد کنید و همچنین فرایند مسواک زدن را جذاب و راحت کنید  و با رعایت بهداشت کامل در جهت حفظ سلامتی خود تلاش کنید.

قیمت این محصول 150000تومان