خرید پستی زیرلیوانی چراغ دار cdytool | خرید پستی | خرید پستی ارزان
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

زیرلیوانی چراغ دار cdytool

اگر میخواهید مجالس و مهمانی های خود را تم چراغانی و جذاب دهید. این زیرلیوانی نور درخشان در رنگ های مختلف ایجاد میکند. فقط کافیست آن را با چسب مخصوصی که به خود ان متصل است به زیرلیوان متصل کنید. این چراغ با باتری دکمه ای ساده تا چندین ساعت کارمیکند.

بسته 20 شامل 4PCS نور سفید، 4PCS نور قرمز، 4PCS نور آبی، 4PCS نور سبز و 4PCS نور رنگارنگ. 3 حالت با نور خالص موجود است: فلاش سریع، فلاش آهسته و حالت پایدار برای رفع نیازهای مختلف شما. برای نورهای رنگارنگ، حالت فلاش سریع، فلاش آهسته و فلاش هفت رنگ است.
روشنایی فوق العاده: هر برچسب دارای 4 چراغ LED با روشنایی سفید فوق العاده بالا است که ظروف روشن شما مانند بطری های شراب یا لیوان ها را روشن می کند و می تواند همزمان بدرخشد. رنگ های موجود قرمز، آبی، سبز، سفید و RGB هستند، زیر لیوانی LED با رنگ های ترکیبی عرضه می شود.
نحوه استفاده: استفاده از آن آسان است، فقط زیر لیوانی LED را روی یک بطری معمولی یا لیوان نوشیدنی بچسبانید و روی دکمه روشن شدن کلیک کنید تا تمام لیوان و نوشیدنی درخشان شود. مناسب مجالس عروسی ، تولد و دورهمی می باشد و تم چراغانی و خلاقانه ای را به مهمانی شما میدهد.

قیمت این محصول60000تومان