خرید پستی چراغ شب خواب آدم فضایی | خرید پستی | خرید پستی ارزان
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

چراغ شب خواب آدم فضایی

یکی از وسایل مورد نیاز هر خانه چراغ خواب است؛ خصوصا برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند، کسانی که از تاریکی میترسند و افرادی که به داشتن حس و حال خوب خانه اهمیت زیادی میدهند. چراغ خواب های معمولی و قدیمی داخل بازار دیگر کفاف انتظاراتمان را نمیدهند؛ چرا!؟ چون همزمان با پیشرفت همه وسیله های دیگر انتظار داریم کالایی را به عنوان چراغ خواب داشته باشیم که دغدغه های پیش ترمان را از بین ببرد و کارایی بیشتری را به ما ارائه دهد. با مقیاس پیشرفت تکنولوژی یک چراغ خواب خوب نه تنها باید از تک رنگ بودن و نور معمولی ال ای دی داشتن خارج شود بلکه من باب روشن و خاموش شدن هم نیازی به انجام دستی این کار نداشته باشد. کنترل غیر دستی همیشه یکی از ویژگی های اسان تر کردن استفاده از کالاهای برقی بوده است. البته که کیفیت و طراحی بصری نیز بسیار مهم است.

چراغ شب خواب آدم فضایی یکی از بامزه ترین و با کیفیت ترین چراغ هایی است که میتوانید تهیه کنید. بسیار مناسب برای اتاق کودک و یا حتی اتاق کار شما میباشد. قابل استفاده برای مهمانی ها و دور همی های دوستانه تان میباشد چون ویژگی های یک پروژکتور خوب را دارد! مانند باقی کالاهای مشترک خود نه تک رنگ است و نه نور معمولی دارد. این چراغ 9 طرح نور متفاوت دارد که با این ویژگی محال است کسل کننده باشد. نیازی به کنترل دستی ندارد چرا که دارای ریموت کنترل است و البته با یک ویژگی دیگر کارتان آسان تر نیز میشود؛ این کالا قابلیت تایمر گذاشتن دارد که بعد از خواب خاموش میشود. از طراحی بدنه این چراغ نیز باید تعریف شود، بسیار زیبا و مدرن است و در طراحی آن از لباس واقعی فضایی مدل گرفته شده است.

ال ای دی های این چراغ شب خواب 5 وات است و کیفیت ساخت بسیار بسیار بالا میباشد. قایبلیت تنظیم و تغییر زاویه سر آدمک وجود دارد. جنس بدنه از پلاستیک فشرده میباشد و در ارتفاع 23 سانتی متری طراحی و تولید شده است. کالایی با کیفیت و مقرون به صرفه که نه تنها دغدغه های چراغ های قدیمی را به شما نمیدهند بلکه از ویژگی های پیشرفته تر دیگری نیز برخوردار است.

قیمت این محصول 1100000تومان